Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunförbundet Norrbotten 2011-04-11
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Karlsson, Gudrun Ombudsers FP2011-01-01 - 2014-12-31
Hetta, Laila Ombudsers KD2011-01-01 - 2014-12-31
Andersson, Lars Ombudsers S2011-01-01 - 2014-12-31
Bogdanoff, Vivian Ombudsers S2008-11-24 - 2012-12-10
Wikholm, Lise-Lott Ombudsers V2011-01-01 - 2012-09-17
Edfast, Kerstin Ombud M2011-01-01 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Ek, Bo Ombudsers NS2011-01-01 - 2014-12-31
Lans, Rune Ombud C2011-01-01 - 2014-12-31
Kuhmunen, Astrid Ombud KIP2011-01-01 - 2014-12-31
Persson Holmdén, Elisabeth Ombud S2008-11-24 - 2014-12-31
Suup, Roger Ombud S2008-06-10 - 2018-12-31
Stridsman, Sten Ombud V2011-04-11 - 2018-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se