Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunens Översiktsplanegrupp 2011-10-25
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Persson, Marie Vice ordf V2011-05-16 - 2014-12-31
Zakrisson, Kristina Ordf S2011-01-01 - 2014-12-31
Josefsson, Alf Ledamot FP2011-01-01 - 2014-12-31
Pounu, Svante Ledamot KD2004-03-08 - 2014-12-31
Hjertberg, Tommy Ledamot KNEG2011-02-28 - 2014-12-31
Nilsson, Per Ledamot MP2011-01-01 - 2014-12-31
Utsi, Hans-Olof Ers FP2011-01-01 - 2014-12-31
Sarri, Ylva Ers KD2011-01-01 - 2014-12-31
Hultbro, Anders Ers KIP2011-01-31 - 2013-09-09
Höjerström, Josefine Ers KNEG2011-02-28 - 2013-02-04
Edfast, Kerstin Ers M2007-01-01 - 2013-04-22
Emmoth, Henry Ers MP2011-01-01 - 2014-12-31
Niia, Laila Ers NS2011-10-24 - 2014-12-31
Nilsson, Ragnhild Ers SL2011-01-01 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Selberg, Gunnar Ledamot C2004-04-19 - 2014-12-31
Rönnebro, Lilly Ledamot KIP2011-01-31 - 2014-12-31
Abrahamsson, Mattias Ledamot M2010-04-12 - 2014-12-31
Vånsjö, Dick Ledamot NS2011-10-25 - 2014-12-31
Idivuoma, Per Gustav Ledamot SL2011-01-01 - 2014-12-31
Lans, Rune Ers C2011-01-01 - 2014-12-31
Suup, Roger Ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Sirén, Niklas Ers V2011-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se