Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Valnämnd 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Henelund, Svante Ledamot C2011-01-01 - 2014-12-31
Partapuoli, Helena Ledamot SL2011-01-01 - 2017-04-10
Höjerström, Josefine Insyns KNEG2011-01-01 - 2012-09-17
Jernelöf, Bengt Ers FP2011-01-01 - 2014-12-31
Hetta, Laila Ers KD2008-10-16 - 2017-11-27
Ringholt, Sture Ers S2007-01-01 - 2014-12-31
Nilsson, Ragnhild Ers SL2011-01-01 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Eriksson, Paulina Vice ordf V2011-01-01 - 2016-10-24
Sydberg, Jan Ordf S2007-09-24 - 2018-12-31
Rönnebro, Lilly Ledamot KIP2009-04-06 - 2014-12-31
Karppinen, Sten Ledamot S2011-01-01 - 2014-12-31
Vånsjö, Dick Ers NS2011-01-01 - 2014-12-31
Haara, Hugo Ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Henriksson, Siv Ers V2011-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se