Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Sámi Teáhter 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Nilsson, Ragnhild Ers SL2011-01-01 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Suup, Roger Ombudsers S2011-01-01 - 2012-03-19
Zakrisson, Kristina Ombud S2011-01-01 - 2018-12-31
Gunillasson, Siv Ledamot S2011-01-01 - 2018-11-05

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se