Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Nämndemän vid Gällivare tingsrätt 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Olsson, Ulla Nämndeman C2011-01-01 - 2014-12-31
Johansson, Dharma Nämndeman FP2011-01-01 - 2014-12-31
Karlsson, Gudrun Nämndeman FP2011-01-01 - 2014-12-31
Pounu, Gösta Nämndeman KD2003-01-01 - 2014-12-31
Eriksson, Nathalie Nämndeman M2011-01-01 - 2014-12-31
Emmoth, Gun-Britt Nämndeman MP2011-01-01 - 2016-05-30
Gerström, Mathias Nämndeman NS2011-01-01 - 2014-12-31
Hejdenberg, Gert Nämndeman NS2011-01-01 - 2015-12-31
Fjellborg Andersson, Lovisa Nämndeman S2004-11-09 - 2014-12-31
Keskitalo, Inga Nämndeman S2003-01-01 - 2014-12-31
Kohkoinen, Viveca Nämndeman S2011-01-01 - 2019-02-18
Markusdotter, Elisabeth Nämndeman S2003-01-01 - 2012-02-20
Stålnacke, Bror Nämndeman S2007-01-01 - 2014-12-31
Vanberg, Monica Nämndeman V2011-01-01 - 2019-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Nilsson, Kenneth Nämndeman KIP2011-01-01 - 2013-04-08
Rinne, Irma Nämndeman M2011-01-01 - 2014-12-31
Baas, Marianne Nämndeman S2011-01-01 - 2019-12-31
Klippmark, Majken Nämndeman S1992-01-01 - 2014-12-31
Sidér, Britt Marie Nämndeman S2011-01-01 - 2019-12-31
Thorneus, Majlis Nämndeman S2007-01-01 - 2014-12-31
Eriksson, Paulina Nämndeman V2007-06-11 - 2019-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se