Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Miljö- och byggnämnd 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lampinen, Anders Vice ordf S2011-01-01 - 2013-11-11
Henelund, Svante Ledamot C2011-01-01 - 2014-12-31
Lind, Mikaela Ledamot S2011-01-01 - 2013-11-12
Ringholt, Sture Ledamot S1999-01-01 - 2014-12-31
Stålnacke, Magnus Ledamot V2011-01-01 - 2011-02-21
Höjerström, Josefine Insyns KNEG2011-01-01 - 2012-09-17
Josefsson, Alf Ers FP2011-01-01 - 2014-12-31
Siggemo, Eva-Lisa Ers KD2011-01-01 - 2014-12-31
Nilsson, Per Ers MP2010-11-01 - 2014-12-31
Gerström, Mathias Ers NS2011-01-01 - 2014-12-31
Wälitalo, Gunnel Ers S2011-01-01 - 2013-11-12
Enoksson, Håkan Ers SL2011-01-01 - 2012-06-11
Persson, Marie Ers V2011-01-01 - 2011-04-10
 
Aktiva förtroendevalda
Idivuoma, Per Gustav Ordf SL2011-01-01 - 2018-12-31
Lans, Rune Ledamot C2011-01-01 - 2012-09-17
Rönnebro, Lilly Ledamot KIP2003-01-01 - 2013-09-23
Lantto, Rickhard Ledamot M2011-01-01 - 2014-12-31
Björnström, Agneta Ers S2011-01-01 - 2012-11-12
Johansson Närvä, Gustav Ers S2011-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se