Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kiruna Näringsfastigheter AB 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Utsi, Hans-Olof Suppl FP2011-01-01 - 2014-12-31
Hetta, Laila Suppl KD2011-01-01 - 2014-12-31
Enoksson, Håkan Suppl SL2011-01-01 - 2012-06-11
Keisu, Bengt Suppl V2011-01-01 - 2014-02-24
Bogdanoff, Vivian Lek revisor S2011-01-01 - 2011-02-21
Suup, Gösta Lek rev suppl V2011-01-01 - 2011-02-20
Tapani, Vera Ledamot -2009-12-15 - 2014-12-31
Esko, Per Ledamot C2011-01-01 - 2013-02-25
Ejeblad, Alvar Ledamot S2009-12-15 - 2014-09-22
 
Aktiva förtroendevalda
Gunnestam, Lars Vice ordf V2011-01-01 - 2014-12-31
Bäckström, Håkan Suppl S2011-01-01 - 2014-12-31
Haara, Hugo Suppl S2009-12-15 - 2012-11-12
Nylén, Sten Ordf -2009-12-15 - 2018-12-31
Sirén, Niklas Ombudsers V2011-01-01 - 2018-08-31
Zakrisson, Kristina Ombud S2011-01-01 - 2018-12-31
Aitomäki, Roger Lek revisor C2011-01-01 - 2014-12-31
Henelund, Annica Ledamot C2011-01-01 - 2012-09-17
Torneus, Maj-Lis Ledamot S2011-01-01 - 2012-11-12

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se