Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kiruna Kraft AB 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Johansson, Robert Suppl C2011-01-01 - 2013-05-27
Haapalahti, Bruno Suppl KIP2011-01-01 - 2014-12-31
Enoksson, Håkan Suppl SL2009-12-15 - 2012-06-11
Keisu, Bengt Suppl V2009-12-15 - 2014-02-24
Bogdanoff, Vivian Lek revisor S2011-01-01 - 2011-02-21
Suup, Gösta Lek rev suppl V2011-01-01 - 2016-12-31
Emmoth, Henry Ledamot MP2010-02-22 - 2014-12-31
Holmdén, Roland Ledamot S2011-01-01 - 2018-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Stridsman, Sten Vice ordf V2011-01-01 - 2014-12-31
Sidér, Sören Suppl NS2011-01-01 - 2014-12-31
Olofsson, Barbro Suppl S2011-01-01 - 2014-12-31
Thornlund, Tage Suppl S2009-12-15 - 2014-12-31
Törnman, Lars Ordf S2010-02-22 - 2018-12-31
Sirén, Niklas Ombudsers V2011-01-01 - 2018-08-31
Zakrisson, Kristina Ombud S2011-01-01 - 2018-12-31
Aitomäki, Roger Lek revisor C2011-01-01 - 2014-12-31
Selberg, Gunnar Ledamot C2011-01-01 - 2011-04-10
Abrahamsson, Mattias Ledamot M2009-12-15 - 2014-12-31
Nilsson, Ann-Kristin Ledamot S2011-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se