Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunens revisorer 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Scherman, Peter Vice ordf KIP2011-01-01 - 2014-12-31
Bogdanoff, Vivian Revisor S2011-01-01 - 2011-02-21
Suup, Gösta Revisor V2011-01-01 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Rinne, Irma Revisor M2011-01-01 - 2018-12-31
Aitomäki, Roger Ordf C2011-01-01 - 2018-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se