Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Samverkanorganet kommunen-LKAB (Au) 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Hultbro, Anders Ledamot KIP2011-01-01 - 2013-09-23
Svedell, Hans Ledamot M2004-03-01 - 2013-12-31
Nilsson, Ragnhild Ledamot SL2011-01-01 - 2014-12-31
Edfast, Kerstin Ers M2011-01-01 - 2013-04-08
Partapuoli, Helena Ers SL2011-01-01 - 2014-12-31
Wikholm, Lise-Lott Ers V2011-01-01 - 2012-09-17
 
Aktiva förtroendevalda
Selberg, Gunnar Ledamot C2011-01-01 - 2014-12-31
Suup, Roger Ledamot S2007-01-01 - 2014-12-31
Zakrisson, Kristina Ledamot S2011-01-01 - 2014-12-31
Sirén, Niklas Ledamot V2007-01-01 - 2014-12-31
Henelund, Annica Ers C2011-01-01 - 2014-12-31
Rönnebro, Lilly Ers KIP2011-01-01 - 2013-11-12
Gunillasson, Siv Ers S2003-01-01 - 2014-12-31
Nylén, Sten Ers S2011-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se