Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Fritids- och kulturnämnd 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Tiensuu, Jan-Åke Ledamot C2011-01-01 - 2014-12-31
Bergsten, Ann-Helen Ledamot KIP2011-01-01 - 2013-04-08
Granberg, Peter Ledamot S2011-01-01 - 2014-12-31
Johansson, Monica Ledamot S2011-01-01 - 2012-06-11
Höjerström, Josefine Insyns KNEG2011-01-01 - 2012-09-17
Olofsson, Ulla Ers FP2011-01-01 - 2014-12-31
Välitalo, Per Ers MP2011-01-01 - 2014-12-31
Stålnacke, Lars Ers NS2011-01-01 - 2011-11-14
Markusdotter, Elisabeth Ers S2011-01-01 - 2012-02-20
 
Aktiva förtroendevalda
Stridsman, Sten Vice ordf V2011-01-01 - 2014-12-31
Gunillasson, Siv Ordf S2011-01-01 - 2014-12-31
Henelund, Annica Ledamot C2011-01-01 - 2014-12-31
Sydberg, Stefan Ledamot M2011-01-01 - 2014-12-31
Henriksson, Siv Ledamot V2007-01-01 - 2014-12-31
Töyrä, Isak Ers KD2011-01-01 - 2014-12-31
Karppinen, Sten Ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Mämmi, Sören Ers S2009-04-06 - 2012-06-10
Påve, John Tomas Ers SL2011-01-01 - 2014-12-31
Olsson, Martin Ers V2011-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se