Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Barn- och utbildningsnämnd 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Johansson, Barbro Ledamot C2011-01-01 - 2012-09-17
Haapalahti, Margaretha Ledamot KIP2007-01-01 - 2014-12-31
Alsterdal, Therese Ledamot M2011-01-01 - 2014-12-31
Johansson, Maivor Ledamot S2011-01-01 - 2014-12-31
Määttä, Thomas Ledamot S2008-11-24 - 2014-12-31
Persson, Marie Ledamot V2011-01-01 - 2013-02-25
Höjerström, Josefine Insyns KNEG2011-01-01 - 2012-09-17
Johansson, Bert Ers FP2011-01-01 - 2011-06-07
Emmoth, Henry Ers MP2011-01-01 - 2014-12-31
Fjellborg Aparicio, Ann-Marie Ers S2011-01-01 - 2012-02-20
Lantto, Kjell Ers S2009-11-02 - 2014-12-31
Lindmark, Joakim Ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Koivisto Falck, Erik Ers V2011-01-01 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Sirén, Niklas Vice ordf V2011-01-01 - 2014-12-31
Suup, Roger Ordf S2004-01-01 - 2014-12-31
Lans, Rune Ledamot C2011-01-01 - 2014-12-31
Thylin, Ruth Ers KD2011-01-01 - 2014-12-31
Vånsjö, Dick Ers NS2011-01-01 - 2014-12-31
Kemi, Lars Jonas Ers SL2007-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se