Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunens Översiktsplanegrupp 2010-08-30
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Pounu, Svante Ledamot KD2004-03-08 - 2014-12-31
Vilgats, Timo Ledamot MP2008-11-03 - 2010-12-31
Fernström, Hans Ledamot NS2010-02-22 - 2010-11-29
Svonni, Ragnhild Ledamot SL2010-05-17 - 2010-12-31
Pounu, Gösta Ers KD2004-03-08 - 2010-12-31
Edfast, Kerstin Ers M2007-01-01 - 2013-04-22
Isaksson, Erik Ers MP2008-11-03 - 2010-12-31
Norman, Joakim Ers NS2010-02-22 - 2010-12-31
Hirvelä, Åsa Ers S2005-09-05 - 2010-12-31
Partapuoli, Helena Ers SL2010-05-17 - 2010-12-31
Bergman, Gunnar Ers V2010-08-30 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Stålnacke, Kenneth Ordf S2005-01-31 - 2010-12-31
Selberg, Gunnar Ledamot C2004-04-19 - 2014-12-31
Abrahamsson, Mattias Ledamot M2010-04-12 - 2014-12-31
Sirén, Niklas Ledamot V2007-01-01 - 2010-12-31
Henelund, Annica Ers C2004-04-19 - 2010-12-31
Rönnebro, Lilly Ers KIP2007-01-01 - 2010-12-31
Törnman, Lars 1:e vice ordf -2008-11-03 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se