Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Tornedalsrådet 2010-04-20
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Bernestedt, Tony Ledamot KIP2007-01-01 - 2014-12-31
Tuoremaa, Gerda Ledamot S2007-06-11 - 2010-10-31
Pounu, Svante Ers KD2008-10-16 - 2010-12-31
Dagfjäll, Rune Ers KIP2010-04-19 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Esberg, Arne Ledamot NS2010-04-20 - 2010-12-31
Haara, Hugo Ers S2007-01-01 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se