Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Landsbygdsforum 2010-04-20
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Ringholt, Sture Ordf S2010-04-20 - 2010-12-31
Pounu, Svante Ledamot KD2008-10-16 - 2010-12-31
Olofsson, Kenneth Ledamot KIP2010-04-20 - 2010-12-31
Stoor, Anders Ledamot SL2007-06-11 - 2010-04-30
Dagfjäll, Ingvar Ers KIP2007-09-24 - 2010-12-31
Isaksson, Erik Ers MP2007-06-11 - 2010-12-31
Klippmark, Thore Ers S2007-06-11 - 2010-12-31
Tuoremaa, Gerda Ers S2008-10-16 - 2010-10-31
 
Aktiva förtroendevalda
Isaksson, Ulf Vice ordf -2010-04-20 - 2010-12-31
Niva, Mirja Ledamot KIP2008-10-16 - 2010-12-31
Henriksson, Siv Ledamot V2007-06-11 - 2010-12-31
Esberg, Arne Ers NS2008-10-16 - 2010-12-31
Stridsman, Sten Ers V2008-10-16 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se