Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Krisledningsnämnd 2010-03-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Hämäläinen, Stefan Stabschef -2010-03-01 - 2012-08-20
Svedell, Hans Ledamot M2010-03-01 - 2013-12-31
Hejdenberg, Gert Ledamot NS2010-03-01 - 2010-12-31
Stålnacke, Magnus Ers -2010-03-01 - 2010-12-31
Pounu, Svante Ers KD2010-03-01 - 2010-12-31
Svonni, Ragnhild Ers SL2010-03-01 - 2010-12-31
Bergman, Gunnar Ers V2010-03-01 - 2010-12-31
Dahlberg, Mats Bitr KC -2010-03-01 - 2012-08-19
 
Aktiva förtroendevalda
Törnman, Lars Vice ordf -2010-03-01 - 2010-12-31
Stålnacke, Kenneth Ordf S2010-03-01 - 2010-12-31
Nyhlén, Sten Ledamot -2010-03-01 - 2010-12-31
Suup, Roger Ledamot S2010-03-01 - 2018-12-31
Sirén, Niklas Ledamot V2010-03-01 - 2010-12-31
Nilsson, Kenneth Ers -2010-03-01 - 2010-12-31
Gunillasson, Siv Ers S2010-03-01 - 2018-12-31
Persson Holmdén, Elisabeth Ers S2010-03-01 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se