Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Socialnämnd 2009-09-21
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Kaati, Gunvor Vice ordf -2008-10-16 - 2010-12-31
Isaksson, Ulla Ledamot KIP2007-01-01 - 2010-06-07
Edfast, Kerstin Ledamot M2008-10-16 - 2014-12-31
Hejdenberg, Gert Ledamot NS2007-01-01 - 2010-12-31
Korsman, Kurt Ledamot S2007-01-01 - 2010-12-31
Uusitalo, Karin Insyns C2007-11-26 - 2010-12-31
Hollström, Göta Ers KIP2008-10-16 - 2010-12-31
Olofsson, Kenneth Ers KIP2007-01-01 - 2010-09-12
Tapani, Vera Ers KIP2007-01-01 - 2010-06-07
Koivuranta, Leila Ers MP2004-11-09 - 2018-12-31
Tano, Barbro Ers S2008-02-11 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Nilsson, Kenneth Ordf -2004-01-01 - 2010-12-31
Stålnacke, Birgitta Ledamot KIP2007-01-01 - 2010-09-13
Markusbacka, Marita Ledamot S2006-06-13 - 2010-12-31
Lampinen, Helge Ledamot V2007-09-24 - 2010-12-31
Hetta, Ingegerd Ers KD2007-01-01 - 2018-12-31
Johansson Närvä, Gustav Ers S2008-10-16 - 2014-12-31
Krank, Reino Ers S2005-11-28 - 2011-11-14
Stridsman, Sten Ers V2009-09-21 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se