Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Nämndemän vid Gällivare tingsrätt 2009-04-06
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Stålnacke, Magnus Nämndeman -2008-10-16 - 2010-12-31
Pounu, Gösta Nämndeman KD2003-01-01 - 2014-12-31
Hollström, Göta Nämndeman KIP1999-01-01 - 2010-12-31
Tapani, Vera Nämndeman KIP2009-04-06 - 2010-12-31
Törnblom, Mikael Nämndeman MP2007-01-01 - 2010-12-31
Blom, Henrik Nämndeman NS2007-01-01 - 2010-12-31
Fjellborg Andersson, Lovisa Nämndeman S2004-11-09 - 2014-12-31
Fjällborg, Anita Nämndeman S1983-01-01 - 2010-12-31
Keskitalo, Inga Nämndeman S2003-01-01 - 2014-12-31
Lindberg, Gunnel Nämndeman S2007-06-11 - 2010-12-31
Markusdotter, Elisabeth Nämndeman S2003-01-01 - 2012-02-20
Stålnacke, Bror Nämndeman S2007-01-01 - 2014-12-31
Kemi, Siv Nämndeman SL2007-11-26 - 2010-10-31
Dunbäck, Lisbeth Nämndeman V2007-01-01 - 2010-08-30
Sundkvist, Kurt Nämndeman V2003-01-01 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Isaksson, Ulf Nämndeman -2007-02-12 - 2010-12-31
Rönnebro, Lilly Nämndeman KIP2007-02-12 - 2010-12-31
Stålnacke, Birgitta Nämndeman KIP2007-01-01 - 2010-12-31
Lantto, Rickhard Nämndeman M2008-04-21 - 2010-12-31
Lundquist, Björn Nämndeman NS2004-11-09 - 2010-12-31
Keskitalo, Anders Nämndeman S2007-01-01 - 2010-12-31
Klippmark, Majken Nämndeman S1992-01-01 - 2014-12-31
Thorneus, Majlis Nämndeman S2007-01-01 - 2014-12-31
Eriksson, Paulina Nämndeman V2007-06-11 - 2019-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se