Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Fritids- och kulturnämnd 2009-04-06
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Bergsten, Ann-Helen Ordf -2004-01-01 - 2010-12-31
Markusdotter, Elisabeth Ledamot -2007-01-01 - 2010-12-31
Sarri, Ylva Ledamot KD2008-10-16 - 2010-12-31
Johansson, Ingemar Ledamot KIP2008-10-16 - 2010-02-22
Alsterdal, Therese Ledamot M2008-10-16 - 2010-12-31
Sikku, Irene Ledamot S2007-01-01 - 2010-12-31
Isaksson, Erik Insyns MP2008-10-16 - 2010-12-31
Lampinen, Monica Ers KIP2009-04-06 - 2010-12-31
Välitalo, Per Ers KIP2007-01-01 - 2010-04-19
Larsson, Cecilia Ers NS2008-10-16 - 2010-12-31
Granberg, Peter Ers S2007-01-01 - 2010-12-31
Johansson, Monica Ers S2009-04-06 - 2010-12-31
Ringholt, Sture Ers S2008-10-16 - 2010-12-31
Kemi, Siv Ers SL2009-02-23 - 2010-10-31
 
Aktiva förtroendevalda
Gunillasson, Siv Vice ordf -2008-10-16 - 2010-12-31
Bäckström, Håkan Ledamot S2003-01-01 - 2010-12-31
Henriksson, Siv Ledamot V2007-01-01 - 2014-12-31
Henelund, Annica Insyns C2007-01-01 - 2010-12-31
Mämmi, Sören Ers S2009-04-06 - 2012-06-10
Stridsman, Sten Ers V2008-10-16 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se