Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kiruna Näringsfastigheter AB 2009-12-15
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Nygren, Jan-Erik Vice ordf S2009-12-15 - 2010-12-31
Storeide, Arild Suppl KIP2009-12-15 - 2010-12-31
Isaksson, Erik Suppl MP2009-12-15 - 2010-12-31
Niia, Laila Suppl NS2009-12-15 - 2010-12-31
Kenttä, Gunvor Suppl S2009-12-15 - 2010-12-31
Stålnacke, Bror Suppl S2009-12-15 - 2010-12-31
Bergman, Gunnar Suppl V2009-12-15 - 2010-12-31
Tapani, Vera Ledamot -2009-12-15 - 2014-12-31
Rudegran Alsterdal, Adam Ledamot M2009-12-15 - 2010-12-31
Norman, Joakim Ledamot NS2009-12-15 - 2010-12-31
Ejeblad, Alvar Ledamot S2009-12-15 - 2014-09-22
 
Aktiva förtroendevalda
Rönnebro, Lilly Suppl KIP2009-12-15 - 2010-12-31
Haara, Hugo Suppl S2009-12-15 - 2012-11-12
Nylén, Sten Ordf -2009-12-15 - 2018-12-31
Bäckström, Håkan Ledamot S2009-12-15 - 2010-12-31
Sydberg, Jan Ledamot S2009-12-15 - 2010-12-31
Gunnestam, Lars Ledamot V2009-12-15 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se