Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kiruna Kraft AB 2009-12-15
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Emmoth, Henry Vice ordf KIP2009-12-15 - 2010-02-22
Haapalahti, Margareta Suppl KIP2009-12-15 - 2010-12-31
Hangas, Grazyna Suppl KIP2009-12-15 - 2010-12-31
Enoksson, Håkan Suppl SL2009-12-15 - 2012-06-11
Keisu, Bengt Suppl V2009-12-15 - 2014-02-24
Lövgren, Jörgen Ordf S2009-12-15 - 2010-02-22
Vilgats, Timo Ledamot MP2009-12-15 - 2010-12-31
Holmdén, Roland Ledamot S2009-12-15 - 2010-02-22
 
Aktiva förtroendevalda
Vånsjö, Dick Suppl NS2009-12-15 - 2010-12-31
Nilsson, Ann-Kristin Suppl S2009-12-15 - 2010-12-31
Thornlund, Tage Suppl S2009-12-15 - 2014-12-31
Isaksson, Ulf Ledamot -2009-12-15 - 2010-12-31
Abrahamsson, Mattias Ledamot M2009-12-15 - 2014-12-31
Stridsman, Sten Ledamot V2009-12-15 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se