Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Samverkanorganet kommunen-samerna 2009-01-26
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Hirvelä, Åsa Ledamot S2007-01-01 - 2010-12-31
Lampinen, Anders Ers -2009-01-26 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Törnman, Lars Vice ordf -2008-11-03 - 2010-12-31
Stålnacke, Kenneth Ordf S2006-09-04 - 2010-12-31
Gunillasson, Siv Ers -2009-01-26 - 2010-12-31
Nilsson, Kenneth Ers -2006-09-04 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se