Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunförbundet Norrbotten 2008-02-11
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Esberg, Reino Ombudsers KIP2007-04-23 - 2010-09-13
Andersson, Lars Ombudsers S2007-11-26 - 2008-11-24
Carlsson, Monica Ombudsers V2006-04-24 - 2010-12-31
Edfast, Kerstin Ombud M2003-01-01 - 2008-10-15
Norman, Joakim Ombud NS2007-09-24 - 2010-12-31
Bergsten, Ann-Helen Ombud S2007-01-01 - 2008-04-21
Widén, Thomas Ombud S2007-01-01 - 2008-04-21
Bergman, Gunnar Ombud V2007-01-01 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Abrahamsson, Mattias Ombudsers M2007-01-01 - 2008-10-16
Vånsjö, Dick Ombudsers NS2008-02-11 - 2008-10-16
Suup, Roger Ombudsers S2007-01-01 - 2008-06-09
Törnman, Lars Ombud -2003-01-01 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se