Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunens Översiktsplanegrupp 2008-11-03
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Pounu, Svante Ledamot KD2004-03-08 - 2014-12-31
Swedell, Hans Ledamot M2008-11-03 - 2010-04-12
Vilgats, Timo Ledamot MP2008-11-03 - 2010-12-31
Törmä, Anna-Karin Ledamot NS2007-01-01 - 2010-02-22
Stoor, Anders Ledamot SL2007-01-01 - 2010-04-30
Pounu, Gösta Ers KD2004-03-08 - 2010-12-31
Edfast, Kerstin Ers M2007-01-01 - 2013-04-22
Isaksson, Erik Ers MP2008-11-03 - 2010-12-31
Hirvelä, Åsa Ers S2005-09-05 - 2010-12-31
Svonni, Ragnhild Ers SL2008-11-03 - 2010-05-16
Dunbäck, Lisbeth Ers V2007-01-01 - 2010-08-30
 
Aktiva förtroendevalda
Stålnacke, Kenneth Ordf S2005-01-31 - 2010-12-31
Selberg, Gunnar Ledamot C2004-04-19 - 2014-12-31
Sirén, Niklas Ledamot V2007-01-01 - 2010-12-31
Henelund, Annica Ers C2004-04-19 - 2010-12-31
Rönnebro, Lilly Ers KIP2007-01-01 - 2010-12-31
Törnman, Lars 1:e vice ordf -2008-11-03 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se