Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunala Handikapprådet 2008-11-03
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Kaati, Gunvor Ordf OMS -2008-10-20 - 2010-12-31
Stålnacke, Magnus Ledamot MOB -2007-02-15 - 2010-12-31
Stoor, Anders Ledamot MOB SL2007-01-01 - 2010-04-30
Sarri, Ylva Ledamot FOK KD2007-01-01 - 2008-12-16
Tapani, Vera Ers OMS KIP2008-10-21 - 2010-12-31
Korsman, Kurt Ers OMS S2007-01-01 - 2010-12-31
Hirvelä, Åsa Ers MOB S2007-01-01 - 2010-12-31
Wettainen, Kjell-Erik Ers MOB S2005-03-02 - 2018-12-31
Bergsten, Ann-Helen Ers FOK S2007-01-01 - 2010-02-22
 
Aktiva förtroendevalda
Nilsson, Kenneth Ledamot OMS -2007-01-01 - 2010-12-31
Törnman, Lars Ledamot KS -2008-11-03 - 2010-12-31
Suup, Roger Ledamot BUN S2007-01-01 - 2010-12-31
Stålnacke, Kenneth Ers KS S2008-11-03 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se