Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Tekniska Verken i Kiruna AB 2008-10-16
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Emmoth, Henry Vice ordf KIP2008-10-16 - 2010-02-22
Hangas, Grazyna Suppl KIP2008-10-16 - 2010-12-31
Monlund, Gertrud Suppl KIP2007-09-24 - 2009-02-23
Holmdén, Roland Suppl S2004-03-01 - 2008-11-24
Enoksson, Håkan Suppl SL2008-10-16 - 2012-06-11
Keisu, Bengt Suppl V2007-01-01 - 2014-02-24
Lövgren, Jörgen Ordf S2007-01-01 - 2010-02-22
Wanhatalo, Thea Lek revisor KIP2007-01-01 - 2010-12-31
Suup, Gösta Lek revisor V2008-02-11 - 2010-12-31
Ruokamo, Kenneth Lek rev suppl KIP2007-09-24 - 2009-11-02
Vilgats, Timo Ledamot MP2008-10-16 - 2010-12-31
Stålnacke, Thomas Ledamot S2007-01-01 - 2008-11-24
 
Aktiva förtroendevalda
Vånsjö, Dick Suppl NS2008-10-16 - 2010-12-31
Thornlund, Tage Suppl S2007-06-11 - 2014-12-31
Nilsson, Kenneth Ombudsers -2004-03-01 - 2010-12-31
Stålnacke, Kenneth Ombud S2004-03-01 - 2010-12-31
Liikavainio, Tea Lek revisor S2007-01-01 - 2010-12-31
Sidér, Sören Lek rev suppl NS2007-06-11 - 2010-12-31
Isaksson, Ulf Ledamot -2007-01-01 - 2010-12-31
Abrahamsson, Mattias Ledamot M2007-01-01 - 2014-12-31
Stridsman, Sten Ledamot V2004-01-01 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se