Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Miljö- och byggnämnd 2008-10-16
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Stålnacke, Magnus Vice ordf -2008-10-16 - 2010-12-31
Hirvelä, Åsa Ordf S2005-04-25 - 2010-12-31
Fernström, Hans Ledamot NS2007-01-01 - 2010-10-31
Fors, Monica Ledamot S2007-01-01 - 2010-12-31
Olofsson, Daniel Ledamot S2008-10-16 - 2010-12-31
Ringholt, Sture Ledamot S1999-01-01 - 2014-12-31
Stoor, Anders Ledamot SL2008-10-16 - 2010-04-30
Dunbäck, Lisbeth Ledamot V2008-10-16 - 2010-08-30
Pounu, Gösta Insyns KD2008-10-16 - 2010-12-31
Kaati, Arne Ers -2004-03-01 - 2010-12-31
Henelund, Svante Ers C2008-10-16 - 2010-12-31
Bernestedt, Tony Ers KIP2004-12-06 - 2010-12-31
Isaksson, Erik Ers MP2005-11-28 - 2010-10-31
Tuoremaa, Gerda Ers S2007-01-01 - 2009-09-21
 
Aktiva förtroendevalda
Rönnebro, Lilly Ledamot KIP2003-01-01 - 2013-09-23
Isaksson, Ulf Ers -2008-10-16 - 2010-04-19
Lantto, Rickhard Ers M2008-10-16 - 2010-12-31
Haara, Hugo Ers S2005-06-14 - 2010-12-31
Keskitalo, Anders Ers S2007-01-01 - 2009-04-06

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se