Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Karesuando skogsallmänning 2008-10-16
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Dagfjäll, Ingvar Vice ordf KIP2008-10-16 - 2010-12-31
Monlund, Gertrud Ledamot KIP2004-01-01 - 2009-02-23
Pounu, Gösta Ers KD2007-01-01 - 2014-12-31
Niva, Bror Ers KIP2004-03-01 - 2010-12-31
Tuoremaa, Gerda Ers S2004-03-01 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Ylvin, Lars Revisor S2007-01-01 - 2018-12-31
Mämmi, Sören Ordf S2004-02-09 - 2018-12-31
Esberg, Arne Ledamot NS2008-10-16 - 2014-12-31
Töyrä, Arne Ers S2008-10-16 - 2018-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se