Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Utvecklingsforum för sjukvård, omsorg och folkhälsa 2007-09-24
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Törmä, Anna-Karin Vice ordf NS2007-09-24 - 2008-10-15
Lövgren, Jörgen Ordf S2007-09-24 - 2009-06-30
Kaati, Gunvor Ledamot KIP2007-09-24 - 2008-10-16
Olofsson, Kenneth Ledamot KIP2007-09-24 - 2009-06-30
Mukka, Lars-Åke Ledamot M2007-09-24 - 2008-10-16
Vilgats, Timo Ledamot MP2007-09-24 - 2008-10-15
Bergman, Gunnar Ledamot V2007-09-24 - 2009-06-30
Andersson, Gabriella Ers S2007-09-24 - 2009-06-30
Fors, Monica Ers S2007-09-24 - 2008-10-15
Holmdén, Roland Ers S2007-09-24 - 2009-06-30
Carlsson, Monica Ers V2007-09-24 - 2008-10-16
 
Aktiva förtroendevalda
Thylin, Ruth Ers KD2007-09-24 - 2009-06-30
Gunillasson, Siv Ers KIP2007-09-24 - 2008-10-16
Stålnacke, Birgitta Ers KIP2007-09-24 - 2008-10-15

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se