Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Landsbygdsforum 2007-09-24
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Pounu, Svante Vice ordf KD2007-06-11 - 2008-10-15
Stålnacke, Thomas Ordf S2007-06-11 - 2008-11-24
Olofsson, Kenneth Ledamot KIP2007-09-24 - 2008-10-15
Tuoremaa, Inga-Lisa Ledamot KIP2007-09-24 - 2008-10-16
Stoor, Anders Ledamot SL2007-06-11 - 2010-04-30
Dagfjäll, Ingvar Ers KIP2007-09-24 - 2010-12-31
Isaksson, Erik Ers MP2007-06-11 - 2010-12-31
Kenttä, Gunvor Ers S2007-06-11 - 2008-10-15
Klippmark, Thore Ers S2007-06-11 - 2010-12-31
Thorneus, Maj-Britt Ers V2007-09-24 - 2008-10-16
 
Aktiva förtroendevalda
Esberg, Arne Ledamot NS2007-06-11 - 2008-10-15
Henriksson, Siv Ledamot V2007-06-11 - 2010-12-31
Isaksson, Ulf Ers -2007-09-24 - 2010-04-19
Lantto, Rickard Ers M2007-06-11 - 2008-10-16

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se