Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Tekniska Verken i Kiruna AB 2007-06-11
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Vilgats, Timo Vice ordf MP2007-01-01 - 2008-10-15
Jansson, Anne Suppl KD2007-01-01 - 2008-10-16
Johansson, Rolf Suppl NS2007-01-01 - 2008-04-21
Holmdén, Roland Suppl S2004-03-01 - 2008-11-24
Keisu, Bengt Suppl V2007-01-01 - 2014-02-24
Lövgren, Jörgen Ordf S2007-01-01 - 2010-02-22
Wanhatalo, Thea Lek revisor KIP2007-01-01 - 2010-12-31
Stålnacke, Thomas Ledamot S2007-01-01 - 2008-11-24
 
Aktiva förtroendevalda
Nyhlén, Sten Suppl KIP2007-02-12 - 2008-10-16
Thornlund, Tage Suppl S2007-06-11 - 2014-12-31
Nilsson, Kenneth Ombudsers -2004-03-01 - 2010-12-31
Stålnacke, Kenneth Ombud S2004-03-01 - 2010-12-31
Liikavainio, Tea Lek revisor S2007-01-01 - 2010-12-31
Sidér, Sören Lek rev suppl NS2007-06-11 - 2010-12-31
Isaksson, Ulf Ledamot -2007-01-01 - 2010-12-31
Törnman, Lars Ledamot KIP2004-01-01 - 2008-10-16
Abrahamsson, Mattias Ledamot M2007-01-01 - 2014-12-31
Stridsman, Sten Ledamot V2004-01-01 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se