Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunens revisorer 2007-06-11
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Suup, Gösta Vice ordf V2005-04-25 - 2008-10-15
Wanhatalo, Thea Ordf KIP2007-01-01 - 2008-10-15
Hallin, Jeanette Ledamot C2007-04-23 - 2008-04-21
 
Aktiva förtroendevalda
Rinne, Irma Ledamot M2007-01-01 - 2008-10-15
Sidér, Sören Ledamot NS2007-06-11 - 2010-12-31
Liikavainio, Tea Ledamot S2007-01-01 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se