Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Barn- och utbildningsnämnd 2007-04-23
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lampinen, Anders Vice ordf -2004-01-01 - 2010-12-31
Esberg, Göran Ledamot KD2007-01-01 - 2008-10-16
Emmoth, Henry Ledamot KIP2007-01-01 - 2010-06-07
Haapalahti, Margaretha Ledamot KIP2007-01-01 - 2014-12-31
Stålnacke, Thomas Ledamot S2004-03-01 - 2008-11-24
Aho, Inger Ers KIP2007-01-01 - 2010-12-31
Esberg, Reino Ers KIP2007-01-01 - 2010-06-07
Johnsson, Sara Ers S2007-01-01 - 2008-02-11
Kenttä, Gunvor Ers S2000-07-01 - 2010-12-31
Määttä, Thomas Ers S2006-04-24 - 2008-11-24
Gärdsell, Jan Ers V2007-01-01 - 2008-10-16
 
Aktiva förtroendevalda
Vånsjö, Dick Vice ordf NS2007-01-01 - 2008-10-15
Suup, Roger Ordf S2004-01-01 - 2014-12-31
Persson Holmdén, Elisabeth Ledamot S2004-03-01 - 2010-12-31
Sirén, Niklas Ledamot V2004-01-01 - 2010-12-31
Aitomäki, Roger Insyns C2007-04-23 - 2008-10-16
Vakans, Vakans Insyns M2007-01-01 - 2008-10-16
Kemi, Lars Jonas Ers SL2007-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se