Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunala Pensionärsrådet 2007-04-12
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Edfast, Kerstin Ledamot OMS M2007-01-01 - 2010-12-31
Hirvelä, Åsa Ledamot MOB S2007-01-01 - 2010-12-31
Swedell, Hans Ledamot KS M2007-01-01 - 2008-11-03
Bergsten, Ann-Helen Ledamot FOK -2007-01-01 - 2010-12-31
Hejdenberg, Gert Ers OMS NS2007-01-01 - 2010-12-31
Stoor, Anders Ers MOB SL2007-01-01 - 2010-04-30
Törmä, Anna-Karin Ers KS NS2007-01-01 - 2008-11-03
Sarri, Ylva Ers FOK KD2007-01-01 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Nilsson, Kenneth Ordf OMS -2007-01-01 - 2010-12-31
Vånsjö, Dick Ledamot BUN NS2007-04-12 - 2010-12-31
Krank, Reino Ers OMS S2007-01-01 - 2010-12-31
Suup, Roger Ers BUN S2007-04-12 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se