Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Miljö- och byggnämnd 2007-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Stoor, Anders Vice ordf SL2007-01-01 - 2008-10-15
Hirvelä, Åsa Ordf S2005-04-25 - 2010-12-31
Stålnacke, Magnus Ledamot KIP2004-12-06 - 2008-10-15
Mukka, Lars-Åke Ledamot M2007-01-01 - 2008-10-16
Fernström, Hans Ledamot NS2007-01-01 - 2010-10-31
Fors, Monica Ledamot S2007-01-01 - 2010-12-31
Ringholt, Sture Ledamot S1999-01-01 - 2014-12-31
Sundkvist, Kurt Ledamot V2004-01-01 - 2008-10-16
Kaati, Arne Ers -2004-03-01 - 2010-12-31
Pounu, Gösta Ers KD2007-01-01 - 2008-10-16
Bernestedt, Tony Ers KIP2004-12-06 - 2010-12-31
Isaksson, Erik Ers MP2005-11-28 - 2010-10-31
Olofsson, Daniel Ers S2007-01-01 - 2008-10-15
Tuoremaa, Gerda Ers S2007-01-01 - 2009-09-21
Dunbäck, Lisbeth Ers V2007-01-01 - 2008-10-15
 
Aktiva förtroendevalda
Rönnebro, Lilly Ledamot KIP2003-01-01 - 2013-09-23
Haara, Hugo Ers S2005-06-14 - 2010-12-31
Keskitalo, Anders Ers S2007-01-01 - 2009-04-06

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se