Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Lapplands Kommunalförbund 2007-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lampinen, Anders Ers -2007-01-01 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Pounu, Birgitta Revisor NS2007-01-01 - 2008-10-16
Törnman, Lars Ledamot -2003-01-01 - 2010-12-31
Stålnacke, Kenneth Ledamot S2003-02-17 - 2010-12-31
Suup, Roger Ers S2007-01-01 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se