Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunstyrelsens arbetsutskott 2007-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Swedell, Hans Vice ordf M2004-03-01 - 2008-10-15
Törmä, Anna-Karin Ledamot NS2007-01-01 - 2010-02-22
Stålnacke, Magnus Ers -2007-01-01 - 2010-12-31
Pounu, Svante Ers KD2004-03-01 - 2010-12-31
Bergsten, Ann-Helen Ers S2007-01-01 - 2008-04-21
Svonni, Ragnhild Ers SL2007-01-01 - 2010-12-31
Bergman, Gunnar Ers V2007-01-01 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Stålnacke, Kenneth Ordf S2004-01-01 - 2010-12-31
Nyhlén, Sten Ledamot -2003-01-01 - 2010-12-31
Törnman, Lars Ledamot KIP2004-01-01 - 2008-10-15
Suup, Roger Ledamot S2007-01-01 - 2018-12-31
Sirén, Niklas Ledamot V2007-01-01 - 2010-12-31
Gunillasson, Siv Ers S2003-01-01 - 2018-12-31
Persson Holmdén, Elisabeth Ers S2007-01-01 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se