Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Karesuando skogsallmänning 2007-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Monlund, Gertrud Ledamot KIP2004-01-01 - 2009-02-23
Pounu, Gösta Ers KD2007-01-01 - 2014-12-31
Dagfjäll, Ingvar Ers KIP2007-01-01 - 2008-10-15
Niva, Bror Ers KIP2004-03-01 - 2010-12-31
Mämmi, Sinikka Ers S2003-01-01 - 2008-10-16
Tuoremaa, Gerda Ers S2004-03-01 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Esberg, Arne Vice ordf NS2007-01-01 - 2008-10-15
Rinne, Irma Revisorers M2007-01-01 - 2008-10-16
Ylvin, Lars Revisor S2007-01-01 - 2018-12-31
Mämmi, Sören Ordf S2004-02-09 - 2018-12-31
Töyrä, Arne Ledamot KIP2003-02-17 - 2008-10-16
Johansson Närvä, Gustav Ledamot S2004-03-01 - 2008-10-16

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se