Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunala Handikapprådet 2007-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Edfast, Kerstin Ordf OMS M2007-01-01 - 2008-10-20
Stoor, Anders Ledamot MOB SL2007-01-01 - 2010-04-30
Törmä, Anna-Karin Ledamot KS NS2007-01-01 - 2008-11-03
Sarri, Ylva Ledamot FOK KD2007-01-01 - 2008-12-16
Hejdenberg, Gert Ers OMS NS2007-01-01 - 2008-10-20
Korsman, Kurt Ers OMS S2007-01-01 - 2010-12-31
Hirvelä, Åsa Ers MOB S2007-01-01 - 2010-12-31
Wettainen, Kjell-Erik Ers MOB S2005-03-02 - 2018-12-31
Swedell, Hans Ers KS M2007-01-01 - 2008-11-03
Bergsten, Ann-Helen Ers FOK S2007-01-01 - 2010-02-22
 
Aktiva förtroendevalda
Nilsson, Kenneth Ledamot OMS -2007-01-01 - 2010-12-31
Suup, Roger Ledamot BUN S2007-01-01 - 2010-12-31
Vånsjö, Dick Ers BUN NS2007-01-01 - 2007-04-12

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se