Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Fritids- och kulturnämnd 2007-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Sarri, Ylva Vice ordf KD2007-01-01 - 2008-10-15
Bergsten, Ann-Helen Ordf -2004-01-01 - 2010-12-31
Markusdotter, Elisabeth Ledamot -2007-01-01 - 2010-12-31
Johansson, Daniel Ledamot M2007-01-01 - 2008-10-16
Larsson, Cecilia Ledamot NS2007-01-01 - 2008-10-15
Sikku, Irene Ledamot S2007-01-01 - 2010-12-31
Mukka, Olof Ers KIP2007-01-01 - 2009-02-23
Välitalo, Per Ers KIP2007-01-01 - 2010-04-19
Alsterdal, Therese Ers M2007-01-01 - 2008-10-15
Granberg, Peter Ers S2007-01-01 - 2010-12-31
Kjellstrand, Carola Ers S2005-04-25 - 2009-04-06
Bengtsson, Arne Ers V2007-01-01 - 2008-10-16
 
Aktiva förtroendevalda
Gunillasson, Siv Ledamot KIP2004-01-01 - 2008-10-15
Bäckström, Håkan Ledamot S2003-01-01 - 2010-12-31
Henriksson, Siv Ledamot V2007-01-01 - 2014-12-31
Henelund, Annica Insyns C2007-01-01 - 2010-12-31
Keskitalo, Anders Ers S2007-01-01 - 2009-04-06

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se