Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Samverkanorganet kommunen-samerna 2006-09-04
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Swedell, Hans Vice ordf M2006-09-04 - 2008-11-03
Pounu, Svante Ledamot KD2006-09-04 - 2006-12-31
Edfast, Kerstin Ers M2006-09-04 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Stålnacke, Kenneth Ordf S2006-09-04 - 2010-12-31
Nilsson, Kenneth Ers -2006-09-04 - 2010-12-31
Nilsson, Ann-Kristin Ers S2006-09-04 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se