Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kirunabostäder AB 2006-04-24
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Hollström, Göta Suppl KIP2005-02-14 - 2008-10-16
Storeide, Arild Suppl KIP2004-05-03 - 2010-12-31
Swedell, Hans Suppl M2004-03-01 - 2006-12-31
Kenttä, Gunvor Suppl S2006-04-24 - 2010-12-31
Carlsson, Monica Suppl V2004-03-01 - 2008-10-16
Bergsten, Ann-Helen Ombudsers S2004-03-01 - 2008-04-21
Nyström, Bert Lek revisor S2003-01-01 - 2006-12-31
Tapani, Vera Ledamot -1995-11-01 - 2014-12-31
Lampinen, Monica Ledamot KIP2005-02-14 - 2006-12-31
Isaksson, Erik Ledamot MP2004-03-01 - 2006-12-31
Kangas Högberg, Gunnel Ledamot S2005-04-25 - 2006-12-31
Östnell, Bengt Ledamot S2003-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Haara, Hugo Suppl S2003-01-01 - 2012-11-12
Sydberg, Jan Suppl S2003-01-01 - 2006-12-31
Stålnacke, Kenneth Ombud S2004-03-01 - 2010-12-31
Rinne, Irma Lek revisor M2004-11-09 - 2010-12-31
Rönnebro, Lilly Ledamot KIP2003-02-17 - 2008-10-15
Gunnestam, Lars Ledamot V2004-01-01 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se