Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Miljö- och byggnämnd 2005-11-28
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Hirvelä, Åsa Ordf S2005-04-25 - 2010-12-31
Stålnacke, Magnus Ledamot KIP2004-12-06 - 2008-10-15
Ringholt, Sture Ledamot S1999-01-01 - 2014-12-31
Stoor, Anders Ledamot SL2003-01-01 - 2006-12-31
Sundkvist, Kurt Ledamot V2004-01-01 - 2008-10-16
Pounu, Gösta Insynspolitiker KD2003-01-01 - 2006-12-31
Kaati, Arne Ers -2004-03-01 - 2010-12-31
Bernestedt, Tony Ers KIP2004-12-06 - 2010-12-31
Olofsson, Kenneth Ers KIP2003-01-01 - 2006-12-31
Isaksson, Erik Ers MP2005-11-28 - 2010-10-31
Fors, Monica Ers S2003-01-01 - 2006-12-31
Gärdsell, Jan Ers V2005-04-25 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Isaksson, Ulf Ledamot KIP2003-12-08 - 2006-12-31
Rönnebro, Lilly Ledamot KIP2003-01-01 - 2013-09-23
Liikavainio, Tea Ledamot S1995-01-01 - 2006-12-31
Abrahamsson, Mattias Ers M2003-01-01 - 2006-12-31
Haara, Hugo Ers S2005-06-14 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se