Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunens Översiktsplanegrupp 2005-01-31
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Swedell, Hans Vice ordf M2005-01-31 - 2008-11-02
Pounu, Svante Ledamot KD2004-03-08 - 2014-12-31
Isaksson, Erik Ledamot MP2004-03-08 - 2008-11-03
Sundkvist, Kurt Ledamot V2004-03-08 - 2006-12-31
Bergsten, Ann-Helen Ersättare S2003-01-01 - 2005-09-05
Josefsson, Alf Ers FP2004-04-19 - 2006-12-31
Pounu, Gösta Ers KD2004-03-08 - 2010-12-31
Stoor, Anders Ers SL2004-03-08 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Stålnacke, Kenneth Ordf S2005-01-31 - 2010-12-31
Selberg, Gunnar Ledamot C2004-04-19 - 2014-12-31
Rönnebro, Lilly Ledamot KIP2005-01-31 - 2006-12-31
Henelund, Annica Ers C2004-04-19 - 2010-12-31
Isaksson, Ulf Ers KIP2004-03-08 - 2005-11-28
Abrahamsson, Mattias Ers M2005-01-31 - 2006-12-31
Sirén, Niklas Ers V2004-03-08 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se