Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Omsorgsnämnd 2004-09-13
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Wiss, Börje Ledamot C2004-03-01 - 2006-12-31
Markusdotter, Elisabeth Ledamot KIP2003-01-01 - 2006-12-31
Stålnacke, Magnus Ledamot KIP2004-03-01 - 2006-12-31
Östnell, Bengt Ledamot S1999-01-01 - 2006-12-31
Flyckt, Pia Ersättare MP2003-01-01 - 2004-11-09
Keskitalo, Inga Ersättare S2003-12-08 - 2005-06-14
Pekkari, Lars Ers KIP2004-03-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Nilsson, Ann-Kristin Ledamot S2004-09-13 - 2006-06-12
Hetta, Ingegerd Insynspolitiker KD2003-01-01 - 2006-12-31
Ek, Bo Ers KIP2003-12-08 - 2005-11-28
Markusbacka, Marita Ers S2003-01-01 - 2006-06-12

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se