Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Valnämnd 2004-05-03
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Isaksson, Ulrik Vice ordf MP2004-03-01 - 2008-10-15
Fredriksson, Majri Ledamot V2003-01-01 - 2006-12-31
Hetta, Laila Insyns KD2004-05-03 - 2008-10-15
Ruokamo, Kenneth Ersättare KIP2003-01-01 - 2005-06-14
Lampinen, Anders Ers KIP2003-01-01 - 2006-12-31
Persäter, Gunnar Ers M2004-03-01 - 2008-10-16
Kenttä, Gunvor Ers S2004-03-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Liikavainio, Tea Ordf S2004-01-01 - 2007-02-12
Karppinen, Sten Ledamot S2004-03-01 - 2010-06-07
Selberg, Gunnar Insynspolitiker C2004-05-03 - 2006-12-31
Haara, Hugo Ers S2004-03-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se