Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Valberedning 2004-05-03
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Bergsten, Ann-Helen Ordf S2004-03-01 - 2006-10-31
Pounu, Svante Ledamot KD1995-01-01 - 2017-12-31
Swedell, Hans Ledamot M2003-01-01 - 2004-11-09
Isaksson, Erik Ledamot MP2004-03-01 - 2006-10-31
Edfast, Kerstin Ersättare M2003-03-10 - 2004-09-12
Josefsson, Alf Ers FP2003-02-17 - 2006-10-31
Hetta, Laila Ers KD2004-05-03 - 2006-10-31
 
Aktiva förtroendevalda
Selberg, Gunnar Ledamot C2003-01-01 - 2008-10-15
Törnman, Lars Ledamot KIP2004-01-01 - 2008-10-16
Sirén, Niklas Ledamot V2004-03-01 - 2010-10-31
Henelund, Annica Ers C2004-05-03 - 2008-10-15
Nyhlén, Sten Ers KIP2004-05-03 - 2006-10-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se