Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Tornedalsrådet 2004-05-03
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Ruokamo, Kenneth Ledamot KIP1996-11-01 - 2006-12-31
Kenttä, Gunvor Ledamot S2004-03-01 - 2007-04-23
Pounu, Svante Ers KD2004-05-03 - 2006-12-31
Bernestedt, Tony Ers KIP2003-01-01 - 2006-12-31
Utsi, Torleif Ers M2004-05-03 - 2008-10-16
 
Aktiva förtroendevalda
Haara, Hugo Ledamot S2004-03-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se