Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Länstrafiken 2004-03-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Stålnacke, Magnus Opp repr KIP2004-03-01 - 2008-10-16
Josefsson, Alf Ombudsers FP2004-03-01 - 2006-12-31
Korsman, Kurt Ombud S2004-03-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Ek, Bo Opp repr KIP2004-03-01 - 2005-11-28

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se