Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Fritids- och kulturnämnd 2004-03-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Bergsten, Ann-Helen Ordf -2004-01-01 - 2010-12-31
Carlsson, Christer Ledamot KIP2003-01-01 - 2006-12-31
Monlund, Gertrud Ledamot KIP2004-03-01 - 2006-12-31
Wälitalo, Gunnel Ersättare S2003-01-01 - 2006-10-13
Olofsson, Ulla Ers FP2003-09-13 - 2006-12-31
Sarri, Ylva Ers KD2004-03-01 - 2006-12-31
Markusdotter, Elisabeth Ers KIP2003-01-01 - 2006-12-31
Stålnacke, Magnus Ers KIP2003-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Henelund, Annica Vice ordf C2004-02-09 - 2006-12-31
Gunillasson, Siv Ledamot KIP2004-01-01 - 2008-10-15
Bäckström, Håkan Ledamot S2003-01-01 - 2010-12-31
Keskitalo, Anders Ledamot S2004-03-01 - 2006-12-31
Markusbacka, Marita Ers S2004-03-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se